.

2023

Spotkanie dla pedagogów, nauczycieli oraz pielęgniarek środowiska szkolnego z terenu Powiatu Żarskiego

Ilustracja do informacji: Spotkanie dla pedagogów, nauczycieli oraz pielęgniarek środowiska szkolnego z terenu Powiatu Żarskiego
8 grudnia  2023 r.  w Starostwie Powiatowym w Żarach odbyło się spotkanie dla pedagogów, nauczycieli oraz pielęgniarek środowiska szkolnego z Powiatu Żarskiego, które zostało zorganizowane we współpracy z pracownikami Pionu Promocji  Zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Żarach.
 
Licznie zgromadzonych gości przywitała Wicestarosta Małgorzata Issel, która w trakcie krótkiego wystąpienia podziękowała zebranym za działania podejmowane na rzecz profilaktyki zdrowotnej dzieci i młodzieży ze szkół oraz placówek oświatowych z terenu Powiatu Żarskiego, a także złożyła wszystkim życzenia świąteczne i noworoczne.
 
Podczas spotkania, które  prowadziły Panie Katarzyna Bernagiewicz oraz Pani Mariola Zuchniarz – Płończak, poruszono wiele tematów związanych z zapobieganiem chorobom nowotworowy, uzależnieniom dzieci i młodzieży od narkotyków, internetu, gier komputerowych. Omówiono również sposoby realizacji programów edukacyjnych na rok szkolny 2023/2024 w szkołach i placówkach oświatowych  Powiatu Żarskiego.
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

  • Baner: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach
  • Baner: Komenda Powiatowa PSP w Żarach
  • Baner: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Żarach
  • Baner: Szpital na Wyspie
  • Baner: Związek Powiatów Polskich
  • Baner: lubuskie.pl
Wtyczka Facebook