LICEALIADA

Terminarz 2018/2019

  • 14-09-2018

6 luty rozgrywki grupowe piłka siatkowa chłopców SLO godz.9:00 grają: SLO, KLO, ZSO
8 luty finał piłki koszykowej chłopców ZSO Żary godz.9:00 grają: ZSE, ZSO, CKZiU, ZSB
12 luty rozgrywki grupowe piłka siatkowa dziewcząt ZST Lubsko godz.9:00 grają: ZST Lubsko, ZSOiE Lubsko, ZSB Żary
18 luty finał piłki koszykowej dziewcząt ZSO Żary godz.10:30 grają: ZSOiE Lubsko, ZSOiT, ZSO, ZSB
19 luty rozgrywki grupowe piłka siatkowa chłopców ZST Lubsko godz.9:00 grają: CKZiU, ZSB, ZSOiT, ZSOiE,,ZSE, ,ZST,
20 luty rozgrywki grupowe piłka siatkowa dziewcząt ZSO Żary godz.9:00 grają:SLO, KLO, ZSO, ZSOiT, ZSE, CKZiU 
25 luty finał piłki ręcznej chłopców ZSO Żary godz.10:30 grają: ZSE, ZSO, ZSOiE Lubsko, ZSB

LICEALIADA 2018/2019

DYSCYPLINA
DEKLARACJA (SZKOŁY)
TERMIN/MIESIĄC
ORGANIZATOR
Piłka koszykowa chłopców
SLO, CKZiU, KLO, ZSOiE, ZSB, ZSOiT, ZSE, ZSO,
do końca lutego
SLO,ZSO
Piłka koszykowa dziewcząt
 ZSO, ZSOiT, , ZSOiE, KLO, ZST, CKZiU
do końca lutego
ZSO
Piłka siatkowa chłopców
 CKZiU, ZSB, ZSOiT, ZSOiE, , ZSE, SLO,KLO, ZST, ZSO
do końca lutego
ZSO, SLO
Piłka siatkowa dziewcząt
SLO, KLO, ZSO, ZSOiT, ZSOiE, ZSE, ZSB, CKZiU ZST,
do końca lutego
ZSO, SLO
Piłka ręczna chłopców
SLO, ZSOiT, ZSE, CKZiU, ZSOiE, KLO, ZSB,ZSO
do końca lutego
ZSO
Piłka ręczna dziewcząt
ZSE, ZSO, ZSOiT, ZSOiE, KLO, CKZiU
do końca lutego
ZSO
Piłka nożna chłopców "Orlik"
CKZiU, ZSB, ZSE, ZSO, ZSOiT, ZSOiE, SLO, KLO, ZST
IV
ZSB
Piłka nożna dziewcząt 
 ZSOiT, ZSOiE, ZSE, ZSB, ZST, ZSO, CKZiU
IV/V
ZSOiE
Unihokej chłopców
ZSB, ZSOiT, ZSO, ZSE, KLO,
6.XI
ZSO
Unihokej dziewcząt
ZSOiT, ZSO, ZSE, KLO,ZSB
7.XI
ZSO
Tenis stołowy chłopców
 CKZiU, ZSE, ZSOiT, ZSOiE, ZSB,KLO,SLO, ZST, ZSO
30.X
ZSE
Tenis stołowy dziewcząt
CKZiU,  ZSE, ZSOiT, ZSOiE, ZSO, ZSB, KLO ZST, SLO
29.X
ZSE
Pływanie
SLO, CKZiU, KLO, ZSE, ZSB
III LUB IV
CKZiU
Szachy
SLO, ZSOiE, ZSE, KLO, ZST, ZSB, CKZiU
IX/XI
 
LA chłopcy
SLO, KLO, CKZiU, ZSB, ZSOiT, ZSOiE, ZSE, ZST, ZSO
V
MLKS Agros
LA dziewczęta
SLO, KLO, ZSB, ZSO, ZSOiT, ZSOiE, ZSE, ZST, CKZiU
V
MLKS Agros
Sztafetowe biegi
przełajowe chłopców
CKZiU, ZSB, ZSO, ZSOiT, ZSOiE, ZSE, SLO
28.IX
ZS Lipinki Łużyckie
Sztafetowe biegi
przełajowe dziewcząt
 ZSO, ZSOiE, ZSE, ZSOiT ,SLO, ZSB
28.IX
ZS Lipinki Łużyckie
Badminton chłopców
ZSO, CKZiU, ZSOiT, SLO, ZSE, KLO, ZSB, ZST,
26.X
SLO
Badminton dziewcząt
 ZSOiT, SLO, ZSE, ZSO, ZSB, KLO, ZSB, ZST, CKZiU
25.X
SLO
Piłka siatkowa plażowa dz
ZSOiT, ZSOiE, ZSB, ZSE, KLO, SLO, CKZiU ZSO, ZST
V lubVI
ZSOiT
Piłka siatkowa plażowa ch
ZSOiT, ZSOiE, ZSB, ZSE, KLO, SLO , CKZiU ZSO, ZST
V lubVI
ZSOiT
Indywidualne(drużynowe) biegi przełajowe
ZSOiT,, ZSOiE, ZSB, ZSE, KLO, SLO, ZSO , ZST ZSS, CKZiU 
III/IV
ZS Lipinki Łużyckie
 
Legenda: SLO Żary, CKZiU Żary, KLO Żary, ZSOiT Żary, ZSOiE Lubsko, ZST Lubsko, ZSB Żary, ZSE Żary, ZSO Żary

Regulaminy 2018/2019

  • 14-09-2018

Załączniki

Wyniki 2018/2019

  • 14-09-2018

Powiatowa Olimpiada Młodzieży w piłce koszykowej dziewcząt - Licealiada

Klasyfikacja końcowa Powiatowej Olimpiady Młodzieży w piłce koszykowej dziewcząt - Licealiada Powiat Żary.
 
   Finał  18.02.2019r.
 I LO - ZSOiT   
 20  : 14
 ZSOiE - KLO
 26   :   11
 
Mecz  o III m
 
ZSOiT  : KLO
  29        :  13
 
Finał  Mecz o I m
I LO  - ZSO iE
 23    : 11
 
Klasyfikacja końcowa:
 
I.m  I LO Żary
II.m  ZSOiE Lubsko
III.m  ZSOiT Żary
IV. m KLO Żary 
V. m CKZiU Żary
VI. m ZST Lubsko

KOŃCOWA KLASYFIKACJA W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW 2018/2019 - finał 08.02.2019

I miejsce – ZSE Żary
II miejsce – CKZiU Żary
III miejsce – ZSB Żary
IV miejsce – LO Żary
V miejsce – KLO Żary
VI miejsce – ZSOiE Lubsko
VII miejsce – ZSOiT Żary
VIII miejsce – SLO Żary
 

Sprawozdanie z finału Powiatowej Olimpiady Młodzieży w piłce ręcznej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych 2018/2019

I LO Żary - ZSOiE Lubsko
    10       :      4
ZSE Żary - ZSB Żary
      8      :        1
 
Mecz o III m.
ZSOiE Lubsko  - ZSB Żary
          6       :        5
 
Mecz o I m.
ZSE Żary   I LO Żary
     18       :   3
 
Klasyfikacja końcowa :
I m. ZSE Żary 
II m. I LO Żary
III m. ZSOiE Lubsko
IV m. ZSB Żary
V m. ZSOiT Żary
VI m. CKZIU Żary 
VII m. KLO Żary 

Komunikat końcowy z powiatowego turnieju unihokeja dziewcząt i chłopców w ramach Powiatowej Olimpiady Młodzieży

Kategoria chłopców
1 miejsce - ZSB Żary
2 miejsce - ZSE Żary
3 miejsce - ZSO Żary
4 miejsce - KLO Żary
5 miejsce - ZSOiT Żary
 
Kategoria dziewcząt
1 miejsce - ZSB Żary
2 miejsce - ZSOiT Żary
3 miejsce - ZSE Żary
4 miejsce - ZSO Żary
5 miejsce - KLO Żary

SPRAWOZDANIE Z POWIATOWEGO TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH
 Rok szkolny 2018/2019
 
W dniach 29 -30 października  2018 r. w Zespole Szkół Ekonomicznych w Żarach odbyły się powiatowe mistrzostwa szkół ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.
 
Klasyfikacja dziewcząt:
1m- Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Żarach
2m- Zespół Szkół Technicznych w Lubsku
3m- Zespół Szkół Ekonomicznych w Żarach
 4m- Zespół Szkół Budowlanych w Żarach
5m- Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Żarach.
 6m- Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żarach
 
Klasyfikacja chłopców :
1m- Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Żarach
 2m- Zespół Szkół Budowlanych w Żarach
3m- Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Żarach.
4m- Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żarach
5m- Zespół Szkół Ekonomicznych w Żarach
6m- Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Żarach
7m- Zespół Szkół Technicznych w Lubsku
8m- Liceum Ogólnokształcące w Żarach
9m-Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku

Komunikat końcowy z powiatowego turnieju unihokeja dziewcząt i chłopców w ramach Powiatowej Olimpiady Młodzieży

Sprawozdanie końcowe POM w Drużynowym Badmintonie Dziewcząt 25.10.2018
 
1 m   ZSE ŻARY
2 m ZSO ŻARY
3 m ZSOiT ŻARY
4 m SLO ŻARY
5-6 m ZSB ŻARY
5-6 m ZST LUBSKO
7-8 m CKZiU ŻARY
7-8 m KLO ŻARY
 
Sprawozdanie końcowe POM w Drużynowym Badmintonie Chłopców 26.10.2018
 
1 m ZSE ŻARY
2 m KLO ŻARY
3 m SLO ŻARY
4 m ZSB ŻARY
5-6 m ZSO ŻARY
5-6 m ZSOiT ŻARY
7-8 m ZST LUBSKO
7-8 CKZiU ŻARY
 
ORGANIZATOR I SĘDZIA GŁÓWNY ZAWODÓW  Janusz Mantyk

Klasyfikacja końcowa Powiatowej Olimpiady Młodzieży w piłce koszykowej dziewcząt - Licealiada Powiat Żary.

I miejsce – ZSE Żary
II miejsce – CKZiU Żary
III miejsce – ZSB Żary
IV miejsce – LO Żary
V miejsce – ZSOiT Żary
VI miejsce – ZSOiE Lubsko
VII miejsce – KLO Żary
VIII miejsce – SLO Żary

Klasyfikacja końcowa Powiatowej Olimpiady Młodzieży w piłce ręcznej chłopców szkół ponadgimnazjalnych

Finał z udziałem 4 drużyn: ZSOiE Lubsko, ZSE Żary, ZSO Zary i ZSB Żary rozegrany został 25.02.2019r.
 
ZSE - ZSOiE Lubsko     o III m   
   14   : 11                      ZSB - ZSOiE
I LO  :   ZSB                    15   :  5        
 11    :   6                                      
                                      Finał  
                                I LO  :  ZSE
                                 12    :  10                    
 
I.m. I LO Żary(ZSO Żary)
II. m. ZSE Żary
III. m . ZSB Żary
IV.m. ZSOiE Lubsko 
V. m  CKZiU  Żary
VI. m. KLO Żary
VII. m ZSOiT Żary
 

KOMUNIKAT Z PRZEPROWADZONYCH ZAWODÓW

Dyscyplina sportu: Piłka siatkowa chłopców

Rodzaj zawodów: IGRZYSKA MŁODZIEŻY – Powiatowa Olimpiada Młodzieży

Miejsce i termin: Lubsko, 26.02.2019r.

Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubsku

Osoba odpowiedzialna: Ryszard Gawrych, 68 372 21 23; 607 065 840, rgawrych~@~lubsko~.~pl

System przeprowadzonych zawodów: „każdy z każdym” w dwóch grupach

Drużyny uczestniczące w zawodach:
1. Społeczna Szkoła Podstawowa w Żarach
2. Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubsku
3. Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie
4. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Lubsku
5. Szkoła Podstawowa w Jasieniu

Końcowa lokata drużyn:
1 miejsce SP 2 LUBSKO
2 miejsce SPOŁECZNA SP ŻARY
3 miejsce SP OLBRACHTÓW
4 miejsce SP JASIEŃ
5 miejsce NSP LUBSKO
 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA POWIATOWEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT LICEALIADA 2018/2019 FINAŁ 26.02.2019r.

1 miejsce - ZSOiE Lubsko
2 miejsce - ZSE Żary
3 miejsce - KLO Żary
4 miejsce - ZSO Żary
5 miejsce - CKZiU Żary, ZST Lubsko
6 miejsce - ZSOiT Żary, ZSB Żary

Komunikat końcowy zawodów pływackich szkół ponadgimnazjalnych rozgrywanych w ramach Powiatowej Olimpiady Młodzieży 29.03.2019r.

styl dowolny  dziewczęta
1 miejsce - Anna Reczyńska - CKZiU Żary
2 miejsce - Zuzanna Podkidacz - SLO Żary
3 miejsce - Klaudia Biskowska  - ZSE Żary
4 miejsce - Aleksandra Elias-Przygoda - SLO Żary
5 miejsce - Laura Kuriata - KLO Żary
6 miejsce - Jagoda Maciejewska - KLO Żary
 
styl klasyczny dziewczęta
1 miejsce - Aleksandra Elias-Przygoda - SLO Żary
2 miejsce - Kornela Elias-Przygoda - SLO Żary
3 miejsce - Laura Kuriata - KLO Żary
4 miejsce - Gabriela Tkaczyk - KLO Żary
5 miejsce - Aleksandra Hamerla - KLO Żary
 
styl grzbietowy dziewczęta
1 miejsce - Anna Reczyńska - CKZiU Żary
2 miejsce - Natalia Czech  - ZSE Żary
3 miejsce - Zuzanna Podkidacz - SLO Żary
4 miejsce - Katarzyna Becela - ZSE Żary
5 miejsce - Patrycja Kozłowska  - KLO Żary
6 miejsce - Kornela Elias-Przygoda - SLO Żary
7 miejsce - Emilia Żelazek - KLO Żary
 
styl dowolny chłopcy
1 miejsce - Piotr Saramaka - ZSE Żary
2 miejsce - Wiktor Koszela - ZSE Żary
3 miejsce - Artur Trześniewski  - SLO Żary
4 miejsce - Oskar Wołoch  - SLO Żary
5 miejsce - Kamil Malinowski  - KLO Żary
6 miejsce - Eryk Zając  - CKZiU Żary
7 miejsce - Michał Jakubczak  - KLO Żary
8 miejsce - Sławomir Manaj - ZSB Żary
9 miejsce - Adrian Buzewicz - ZSB Żary
10 miejsce - Mateusz Chrobak  - CKZiU Żary
 
styl klasyczny chłopcy
1 miejsce - Artur Trześniewski  - SLO Żary
2 miejsce - Bartłomiej Szakiel - KLO Żary
3 miejsce - Rafał Drzewiński - ZSE Żary
4 miejsce - Grzegorz turczyk - KLO Żary
5 miejsce - Jakub Dziwusz - ZSE Żary
6 miejsce - Emil Siama  - SLO Żary
7 miejsce - Piotr Grządka- ZSB Żary
8 miejsce - Kamil Zielonka - ZSB Żary
 
styl grzbietowy chłopcy
1 miejsce - Piotr Grochalski - ZSE Żary
2 miejsce -  Emil Siama  - SLO Żary
3 miejsce - Oskar Wołoch  - SLO Żary
4 miejsce - Jakub Kozakiewicz - ZSE Żary
5 miejsce - Bartłomiej Szakiel - KLO Żary
6 miejsce -Miłosz Kowalewski- KLO Żary
7 miejsce -Opas Sebastian- ZSB Żary
 
Sztafety 4x50m stylem dowolnym dziewcząt
1 miejsce - ZSE Żary
2 miejsce - SLO Żary
3 miejsce - KLO Żary
 
Sztafety 4x50m stylem dowolnym chłopców
1 miejsce - ZSE Żary
2 miejsce - SLO Żary
3 miejsce - KLO Żary
4 miejsce - CKZiU Żary
5 miejsce - ZSB Żary
 
Klasyfikacja drużynowa dziewcząt
1 miejsce - SLO Żary
2 miejsce - KLO Żary
3 miejsce - ZSE Żary
4 miejsce - CKZiU Żary
 
Klasyfikacja drużynowa chłopców
1 miejsce - ZSE Żary
2 miejsce - SLO Żary
3 miejsce - KLO Żary
4 miejsce - ZSB Żary
5 miejsce - CKZiU Żary

 

Klasyfikacja końcowa turnieju piłki nożnej chłopców szkół ponadgimnazjalnych

1. ZSB Żary
2. ZST Lubsko
3. ZSOiE Lubsko
4. ZSE żary
5. KLO Żary
6. ZSO Żary
7. CKUiZ Żary
8. ZSOiT Żary
9. SLO Żary

Klasyfikacja końcowa turnieju piłki nożnej dziewczat

1. ZSOiE Lubsko
2. ZSB Żary
3. CKZiU Żary
4. ZSE Żary
  • Baner: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach
  • Baner: Komenda Powiatowa PSP w Żarach
  • Baner: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Żarach
  • Baner: Szpital na Wyspie
  • Baner: Związek Powiatów Polskich
  • Baner: lubuskie.pl
.
Baner: sport 1Baner: sport 2