.

Wydarzenia

Serdecznie gratulujemy! Wizyta w Szpitalu Na Wyspie w Żarach

  • 23-01-2023
Ilustracja do informacji: Serdecznie gratulujemy! Wizyta w Szpitalu Na Wyspie w Żarach
23 stycznia 2023 r. Starosta Józef Radzion, Wicestarosta Małgorzata Issel  oraz członek Zarządu Powiatu Żarskiego Tomasz Czajkowski spotkali się̨ z lekarzami, położonymi i pielęgniarkami pracującymi w Szpitalu Na Wyspie w Żarach. Wizyta stanowiła doskonałą okazję do złożenia gratulacji Pani Prezes Jolancie Dankiewicz, Kierownikom Oddziałów Ginekologiczno - Położniczego oraz Noworodkowego, lekarzom, położnym i pielęgniarkom za zajęcie miejsca w pierwszej trójce szpitali w województwie lubuskim w Rankingu Szpitali Gdzie Rodzić po Ludzku 2022 zorganizowanym przez Fundację Rodzić po Ludzku.
 
Do podziękowań i słów uznania za zaangażowanie i profesjonalizm w wykonywaniu obowiązków w tym wyjątkowym czasie dla mam i  nowo narodzonych dzieci  – na ręce Pani Prezes, Kierowników Oddziałów oraz Pielęgniarek Oddziałowych –  przekazane zostały listy gratulacyjne oraz upominkowe kosze.
 
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy osiągniętego sukcesu i życzymy kolejnych lat działalności obfitującej w sukcesy oraz nieustannego zaufania przyszłych mam, dla których Szpital Na Wyspie w Żarach staje się miejscem, gdzie rozpoczynają jedną z najważniejszych podroży w życiu.
 
 
 
 
 
 
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Wtyczka Facebook