.

Wydarzenia

Gala z okazji XX-lecia działalności Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Radość Życia”

  • 10-12-2021
Ilustracja do informacji: Gala z okazji XX-lecia działalności Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Radość Życia”
Dnia 7 grudnia 2021 roku w żarskim Folwarku Zamkowym odbyła się uroczysta Gala z okazji XX-lecia działalności Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Radość Życia”. Mimo trudnego czasu pandemii na uroczystość przybyło wielu gości, w tym członkowie i podopieczni Stowarzyszenia, przedstawiciele władz samorządowych, instytucji, sponsorów i firm, które ze Stowarzyszeniem współpracowały przez te wszystkie lata.
Zaproszeni mieli okazję obejrzeć okolicznościową prezentację o historii i działalności Stowarzyszenia oraz wysłuchać prelekcji dr Tomasza Fetzkiego – adiunkta w Zakładzie Pedagogiki Specjalnej i Profilaktyki Społecznej Uniwersytetu Zielonogórskiego, będącego członkiem Stowarzyszenia „Radość Życia” od momentu jego powstania, na temat książki jego autorstwa pt. „Edouard Onesime Seguin - twórca pedagogiki osób z niepełnosprawnością intelektualną”.
Gala stała się okazją do wręczenia podziękowań wszystkim, którzy wspomagali działalność Stowarzyszenia, w tym pani Małgorzacie Issel -Wicestaroście Powiatu Żarskiego.
Władze Powiatu Żarskiego oprócz gratulacji przekazali na ręce Przewodniczącej Stowarzyszenia Małgorzaty Miler bon o wartości 200 zł.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Wtyczka Facebook