.

2018

"Się kręci kontratakuje" w Powiecie Żarskim

  • 21-12-2018
Ilustracja do informacji: "Się kręci kontratakuje" w Powiecie Żarskim
19 grudnia 2018 r. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żarach odbyło się uroczyste podsumowanie projektu „Się kręci kontratakuje”. W tym niezwykłym wydarzeniu udział wzięli Starosta Józef Radzion, Wicestarosta Małgorzata Issel, dyrektorzy, zaproszeni goście oraz licznie zgromadzone dzieci.
 
Spotkanie było doskonałą okazją do zaprezentowania wyników wielomiesięcznej pracy uczestników zajęć pozalekcyjnych organizowanych przez Stowarzyszenie Edukacja i Technika oraz do podziękowania Prezesowi Stowarzyszenia – Panu Karolowi Holskiemu – za zaangażowanie w pracę z dziećmi i młodzieżą.
 
Wśród wielu atrakcji, przygotowanych przez organizatorów, znalazło się m.in. zwiedzanie wystawy LEGO oraz niespodzianka – wizyta św. Mikołaja w towarzystwie niezwykłych pomocników: Szturmowców i Lorda Vadera  z uniwersum Gwiezdnych Wojen, którzy każdemu uczestnikowi zajęć wręczyli upominki oraz nagrody.
 
Środki, w wysokości 55 tys. zł., na realizację projektu zajęć pozalekcyjnych dla dzieci i młodzieży na terenie Powiatu Żarskiego zostały przekazane Stowarzyszeniu Edukacja i Technika w ramach programu „Kultura i edukacja na terenie Powiatu Żarskiego w roku 2018”.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Wtyczka Facebook