.

Wydarzenia

Spotkania Starosty Żarskiego Bogdana Kępińskiego i Wicestarosty Wojciecha Kasprów z pielęgniarkami

  • 15-05-2024
Ilustracja do informacji: Spotkania Starosty Żarskiego Bogdana Kępińskiego i Wicestarosty Wojciecha Kasprów z pielęgniarkami
15 maja 2024 r. Starosta Żarski Bogdan Kępiński i Wicestarosta Wojciech Kasprów odwiedzili pielęgniarki, pracowników i mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Lubsku, pielęgniarki opiekujące się pacjentami w Zakładzie Opiekuńczo – Leczniczym w Lubsku oraz pielęgniarki zatrudnione w Poradni Specjalistycznej Szpitala Na Wyspie w Lubsku. Wizyty związane były z obchodami Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych.

Starosta Żarski Bogdan Kępiński oraz Wicestarosta Wojciech Kasprów, w towarzystwie Anny Zieziuli – specjalistki ds. organizacji i zarządzania w ochronie zdrowia oraz promocji zdrowia w Starostwie Powiatowym w Żarach, wyrazili słowa uznania za pełną zaangażowania pracę i podziękowali pielęgniarkom za profesjonalizm i wielkie serce wkładane w opiekę nad pacjentami.

Podczas wizyty w Domu Pomocy Społecznej w Lubsku, Starostowie spotkali się z pracownikami i mieszkańcami Domu. Spotkanie miało przede wszystkim charakter zapoznawczy, a jego celem było omówienie aktualnej sytuacji Domu Pomocy Społecznej i przedstawienie zrealizowanych programów oraz planowanych inwestycji.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

12Galeria zdjęć: 2024-05-15 Spotkania z pielęgniarkami

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Wtyczka Facebook