.

2022

Narodowe Czytanie 2022 ,,Ballady i romanse'' Adama Mickiewicza

Ilustracja do informacji: Narodowe Czytanie 2022 ,,Ballady i romanse'' Adama Mickiewicza
W minionych dniach: 2 września w Lubsku oraz 3 września w Żarach na zaproszenie Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy szkoły Powiatu Żarskiego po raz kolejny przystąpiły do ogólnopolskiej akcji czytania wybitnego dzieła. W tym roku, w jedenastej edycji Narodowego Czytania wybrana została książka „Ballady i romanse” Adama Mickiewicza????.
 
Akcja odbywała się w kilku miejscach jednocześnie. W Lubsku w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych, w Zespole Szkół Technicznych oraz na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego.
Natomiast w Żarach w tym roku Narodowe Czytanie odbyło się przy Urzędzie Miasta, w którym uczestniczyli uczniowie i nauczyciele: Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych, Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego, Zespołu Szkół Ogólnokształcących oraz Zespołu Szkół Budowlanych w Żarach.
 
W „Narodowym Czytaniu” Powiat Żarski reprezentowali: Naczelnik Wydziału Edukacji i Zdrowia Bartłomiej Kubiak oraz Radny Powiatu Żarskiego Tadeusz Kordylewski.
 
❗️Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom, wychowankom za pełne zaangażowanie ????
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

  • Baner: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach
  • Baner: Komenda Powiatowa PSP w Żarach
  • Baner: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Żarach
  • Baner: Szpital na Wyspie
  • Baner: Związek Powiatów Polskich
  • Baner: lubuskie.pl
Wtyczka Facebook