.

Wspieraj Lokalnie

WSPIERAJ LOKALNIE PRZEKAŻ 1% PODATKU ORGANIZACJOM POŻYTKU PUBLICZNEGO W POWIECIE ŻARSKIM

  • 18-02-2021
Ilustracja do informacji: WSPIERAJ LOKALNIE PRZEKAŻ 1% PODATKU ORGANIZACJOM POŻYTKU PUBLICZNEGO W POWIECIE ŻARSKIM
Powiat Żarski uzyskał dostęp do przygotowanego w ramach realizacji projektu „Wspieraj Lokalnie” programu do rozliczeń PIT za 2020 rok. Program ten ułatwia przekazywanie 1% podatku dla lokalnych organizacji pożytku publicznego. W ramach projektu powiat otrzymał bezpłatny program do rozliczania podatków - PITax.pl promujący rozliczenia podatku na terenie danej jednostki samorządu terytorialnego oraz do przekazania 1% lokalnym OPP.
 
Poniżej przekazujemy Państwu dostęp do bezpłatnego programu rozliczeniowego
PIT - "PITax.pl oraz wykaz organizacji pożytku publicznego w powiecie żarski uprawnionych do otrzymania 1 % podatku za 2020 rok.
 
INFORMACJA DLA LOKALNYCH OPP
W związku z przystąpieniem przez Starostwo Powiatowe w Żarach do projektu „Wspieraj lokalnie”, mającego umożliwić organizacjom pożytku publicznego bardziej efektywne pozyskiwanie funduszy z 1% podatku dochodowego, informujemy Państwa o możliwości przygotowania dla Państwa organizacji prezentacji w programie do rozliczeń PIT, który zamieszczony zostanie na naszej stronie internetowej. W czasie rozliczenia podatkowego w programie podatnicy zachęcani będą do przekazywania 1% na rzecz lokalnych OPP, czyli między innymi dla Państwa organizacji.
 
W celu uzyskania dostępu do systemu i przygotowania prezentacji/wizytówki dla Państwa OPP prosimy o wypełnienie następującego formularza:

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości jestem do Państwa dyspozycji.
 
Z poważaniem,
Andrzej Hejne

Andrzej Hejne
Koordynator projektu "WSPIERAJ LOKALNIE"
tel - 450 000 512
e-mail
  • Baner: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach
  • Baner: Komenda Powiatowa PSP w Żarach
  • Baner: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Żarach
  • Baner: Szpital na Wyspie
  • Baner: Związek Powiatów Polskich
  • Baner: lubuskie.pl
Wtyczka Facebook