.

Informacje

XXII Lubuski Tydzień Seniora - pod honorowym patronatem Elżbiety Anny Polak Marszałek Województwa Lubuskiego.

Ilustracja do informacji: XXII Lubuski Tydzień Seniora - pod honorowym patronatem Elżbiety Anny Polak Marszałek Województwa Lubuskiego.
 
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze uprzejmie informuje, że w dniach od 11 do 16 października 2021 r. na terenie województwa lubuskiego obchodzony będzie XXII Lubuski Tydzień Seniora - pod honorowym patronatem Elżbiety Anny Polak Marszałek Województwa Lubuskiego.
 
Inauguracja Lubuskiego Tygodnia Seniora rozpocznie się 12 października br. o godz. 11.00 w Sali Kolumnowej Sejmiku Województwa Lubuskiego UMWL w Zielonej Górze uroczystym wręczeniem aktów powołania członkom Lubuskiej Społecznej Rady Seniorów II kadencji. Wykład pn. ,,Dary Natury” wygłosi pan Andrzej Nowacki, swoją obecnością inaugurację wzbogaci wokalistka Eleni, która wystąpi wraz z zespołem.
 
Bardzo prosimy o rozpowszechnienie  tej informacji wśród jednostek samorządu terytorialnego i organizacji pozarządowych – z prośbą o odsyłanie do naszej siedziby informacji na temat własnych planowanych wydarzeń i inicjatyw, które mają się odbyć w ramach XXII LTS oraz zgłaszania własnego uczestnictwa –
do 24 września 2021 r. na adres mailowy: e-mailna karcie zgłoszeniowej, odpowiedniej dla uczestnika (zał. 1 lub 2) wraz z informacją o przetwarzaniu danych osobowych (zał. 3) - załączonych do tego maila.
 
Na stronie internetowej ROPS-u zostanie opublikowany program lokalnych działań organizowanych przez Państwa w ramach obchodów XXII LTS.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Załączniki

  • Baner: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach
  • Baner: Komenda Powiatowa PSP w Żarach
  • Baner: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Żarach
  • Baner: Szpital na Wyspie
  • Baner: Związek Powiatów Polskich
  • Baner: lubuskie.pl
Wtyczka Facebook