.

Informacje

Rusza rekrutacja na misję gospodarczą do Chin!

Ilustracja do informacji: Rusza rekrutacja na misję gospodarczą do Chin!
Udział w misji finansowany jest w 85% ze środków europejskich, w ramach RegionalneUrząd Marszałkowski zaprasza lubuskie przedsiębiorstwa do udziału w wyjazdowej misji gospodarczej do Chin (Kanton), która odbędzie się w terminie 8-12 czerwca 2019 r.go Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020.
 
Organizator zapewnia spotkania biznesowe z partnerami z Chin, wizytę na międzynarodowych targach Guangzhou Electrical Building Technology, spotkania z izbami handlowymi oraz przeloty, noclegi, wizy i ubezpieczenie.
Rekrutacja ma charakter otwarty i kierowana jest do przedsiębiorców:
- z sektora MŚP,  
- posiadających siedzibę/oddział w województwie lubuskim, 
- wpisujących się w branże inteligentnego budownictwa, w tym inteligentnych systemów zasilania i zarządzania energią, elektrotechniki, automatyki budynkowej i domowej, inteligentnych domów oraz IT/ ICT. Warunkiem udziału jest także pokrycie kosztów wkładu własnego w wysokości 15%. Szacowany koszt udziału na uczestnika to 2829 zł brutto.
 
Przedsiębiorcy zainteresowani udziałem w misji gospodarczej zobligowani są do przesłania wypełnionego formularza zgłoszeniowego wraz z załącznikami drogą elektroniczną na adres:
e~.~sielicka~@~lubuskie~.~pl lub e~.~zamojska~@~lubuskie~.~pl lub osobiście: ul. Chrobrego 1-3-5, 65-044 Zielona Góra w nieprzekraczalnym terminie do dnia 28 lutego 2019 roku.
 
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod numerami telefonów: 68/ 45 65 268 lub 426 lub mailowo: e~.~sielicka~@~lubuskie~.~pl lub e~.~zamojska~@~lubuskie~.~pl.

Misja organizowana jest w ramach projektu pn. „Promocja gospodarcza województwa lubuskiego poprzez organizację i udział w krajowych i zagranicznych wydarzeniach gospodarczych”, współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego - Lubuskie 2020.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Załączniki

  • Baner: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach
  • Baner: Komenda Powiatowa PSP w Żarach
  • Baner: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Żarach
  • Baner: Szpital na Wyspie
  • Baner: Związek Powiatów Polskich
  • Baner: lubuskie.pl
Wtyczka Facebook