.

Wydarzenia

Rozpoczął się nabór kandydatów do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2024/2025!

Ilustracja do informacji: Rozpoczął się nabór kandydatów do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2024/2025!
Wzorem lat ubiegłych rekrutacja do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Żarski na rok szkolny 2024/2025 obsługiwana jest przez elektroniczny system vEdukacja.
 
Nabór do szkół ponadpodstawowych dostępny jest pod adresem https://powiatzarski.edu.com.pl/ oraz linki do portalu znajdują się na stronach internetowych szkół ponadpodstawowych.
 
Kandydaci, którzy ubiegają się o miejsca w klasach pierwszych szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Żarski pracują w systemie samodzielnie, tzn. zakładają swoje konta, wypełniają je danymi osobowymi oraz danymi o osiągnięciach, generują wniosek o przyjęcie a następnie wniosek ten – podpisany co najmniej przez jednego z rodziców (opiekunów prawnych) – dostarczają wyłącznie do szkoły pierwszego wyboru.
 
Harmonogram rekrutacji jest dostępny na stronie Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim pod linkiem: https://ko-gorzow.edu.pl/terminy-przeprowadzania-postepowania-rekrutacyjnego-i-uzupelniajacego-na-rok-szkolny-2024-2025/.
 
Serdecznie zapraszamy !

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

  • Baner: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach
  • Baner: Komenda Powiatowa PSP w Żarach
  • Baner: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Żarach
  • Baner: Szpital na Wyspie
  • Baner: Związek Powiatów Polskich
  • Baner: lubuskie.pl
Wtyczka Facebook