.

Wydarzenia

Gratulacje

Ilustracja do informacji: Gratulacje
Serdecznie gratulujemy Pani Prezes oraz całemu zespołowi lekarzy, położnych i pielęgniarek zajęcia miejsca w pierwszej trójce szpitali w województwie lubuskim w Rankingu Szpitali Gdzie Rodzić po Ludzku 2022 zorganizowanym przez Fundację Rodzić po Ludzku.
 
Sprostanie kryteriom rankingu oraz zdobycie zaufania pacjentek stanowi z pewnością źródło satysfakcji i dumy dla wszystkich pracowników szpitala. Jesteśmy przekonani, że otrzymane wyróżnienie jest niezaprzeczalnym potwierdzeniem nieustannego rozwoju szpitala oraz zaangażowania całego personelu medycznego w opiekę okołoporodową. Wyrażamy głęboką wdzięczność wszystkim ginekologom, neonatologom, położnym i pielęgniarkom, którzy swoją ciężką pracą budują renomę Oddziałów Ginekologiczno – Położniczego oraz Noworodkowego, co ma swoje odzwierciedlenie w bardzo dobrych opiniach pacjentek, które rodziły w Szpitalu Na Wyspie w Żarach.
 
W tym wyjątkowym dniu składamy – na ręce Pani Prezes – życzenia kolejnych lat działalności obfitującej w sukcesy oraz nieustannego zaufania przyszłych mam, dla których Szpital Na Wyspie w Żarach staje się miejscem, gdzie rozpoczynają jedną z najważniejszych podroży w życiu.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

  • Baner: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach
  • Baner: Komenda Powiatowa PSP w Żarach
  • Baner: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Żarach
  • Baner: Szpital na Wyspie
  • Baner: Związek Powiatów Polskich
  • Baner: lubuskie.pl
Wtyczka Facebook