IGRZYSKA DZIECI

Regulaminy 2018/2019

  • 14-09-2018

Wyniki 2018/2019

  • 14-09-2018

IGRZYSKA DZIECI - MINIKOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW

POWIATOWA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - IGRZYSKA DZIECI 2018/2019
 
MINIKOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW
3.12.2018
SP-2 Żary - SP-1 Lubsko -38:4
SP-1 Żary - SP-2 Żary -14:59
SP-1 Lubsko - SP-1 Żary - 10:34
 
1. SP-2 Żary 4 pkt. awans
2. SP-1 Żary 3 pkt. awans
3. SP-1 Lubsko 2 pkt.

KOMUNIKAT KOŃCOWY POWIATOWYCH IGRZYSK W MINI PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

Data: 4.12.2018
Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 2 w Żarach
Odpowiedzialny: Violetta Kępińska
 
Wyniki :
SP nr 5 Żary – SP 2 Żary 8:12
SP Jasień – SP 2 Lubsko 4:12
 SP nr 2 Lubsko - SP 5 Żary  4:26
SP Jasień - SP 2 Żary 8:10
SP 5 Żary - SP Jasień 14:2
SP 2 Żary - SP nr 2 Lubsko 8:16
 
I miejsce -  SP nr 2 Lubsko
II miejsce -  SP 2 Żary
III miejsce - SP 5 Żary
IV miejsce - SP Jasień

Igrzyska Dzieci - Piłka ręczna chłopców

Sprawozdanie
Igrzyska Dzieci Piłka ręczna chłopców
 
Termin i miejsce zawodów: 19.02.2019r SP 10 Żary   
Uczestnicy: SP 10 Żary, SP 8 Żary, SP Przewóz, SP Brody, SP Górzyn.
 
Klasyfikacja końcowa:
  1. SP 10 Żary
  2. SP Przewóz
  3. SP 8 Żary
  4. SP Brody
  5.  SP Górzyn                                                                   

Mini siatkówka chłopców

KOMUNIKAT Z PRZEPROWADZONYCH ZAWODÓW
Rodzaj zawodów: IGRZYSKA DZIECI – Powiatowa Olimpiada Młodzieży
Miejsce i termin: Lubsko, 06.02.2019r.
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubsku
 
Drużyny uczestniczące w zawodach:
1. Szkoła Podstawowa nr 2 w Żarach
2. Szkoła Podstawowa w Jasieniu
3. Społeczna Szkoła Podstawowa w Żarach
4. Szkoła Podstawowa w Grabiku
5. Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubsku

Końcowa lokata drużyn:
1 miejsce SP 3 LUBSKO
2 miejsce SPOŁECZNA SP
3 miejsce SP GRABIK
4 miejsce SP JASIEŃ
5 miejsce SP 2 ŻARY

Mini siatkówka dziewcząt

KOMUNIKAT Z PRZEPROWADZONYCH ZAWODÓW
Rodzaj zawodów: IGRZYSKA DZIECI – Powiatowa Olimpiada Młodzieży
Miejsce i termin: Lubsko, 05.02.2019r.
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubsku
 
Drużyny uczestniczące w zawodach:
1. Szkoła Podstawowa w Jasieniu
2. Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubsku
3. Katolicka Szkoła Podstawowa Żary
4. Szkoła Podstawowa Olbrachtów
5. Społeczna Szkoła Podstawowa Żary

Końcowa lokata drużyn:
1 miejsce SPOŁECZNA SP ŻARY
2 miejsce KATOLICKA SP ŻARY
3 miejsce SP nr 2 LUBSKO
4 miejsce SP JASIEŃ
5 miejsce SP OLBRACHTÓW

Unihokej Chłopców - Igrzyska dzieci

Powiatowa Olimpiada w unihokeju chłopców - Igrzyska Dzieci
Organizator: Rafał Ciesielski SP 10 Żary
Data i miejsce: 14.11.2018r ; SP 10 Żary
Uczestnicy: SP 10 Żary; SP Złotnik; SP 1 Lubsko; SP Tuplice; SP Brody; SP Łęknica; SP Przewóz;  SP Lipinki Łużyckie
 
Klasyfikacja Końcowa:
1.     SP 10 Żary
2.     SP Łęknica
3.     SP Przewóz
4.     SP Tuplice
5.     SP Złotnik
6.     SP Lipinki Łużyckie
7.     SP Brody
8.     SP 1 Lubsko

Unihokej dziewcząt - Igrzyska Dzieci

Powiatowa Olimpiada w unihokeju dziewcząt - Igrzyska Dzieci
Organizator: Rafał Ciesielski SP 10 Żary
Data i miejsce: 9.11.2018r ; SP 10 Żary
Uczestnicy: SP 10 Żary; SP Mirostowice Dolne; SP Górzyn
 
Klasyfikacja Końcowa:
1.     SP Mirostowice Dolne
2.     SP Górzyn
3.     SP 10 Żary

Igrzyska Dzieci – badminton

Komunikat końcowy z Powiatowych Igrzysk Dzieci 2018/2019 w drużynowym badmintonie dziewcząt i chłopców – Lipinki Łużyckie 30.10.2018r.
 
Dziewczęta
1. Szkoła Podstawowa w Lipinkach Łużyckich
2. Społeczna Szkoła Podstawowa w Żarach
3. Katolicka Szkoła Podstawowa w Żarach
 
Chłopcy:     
1.Społeczna Szkoła Podstawowa w Żarach
2. Katolicka Szkoła Podstawowa w Żarach
3. Szkoła Podstawowa w Lipinkach Łużyckich
 
Igrzyska Dzieci – tenis stołowy
 
Komunikat końcowy z Powiatowych Igrzysk Dzieci 2018/2019 w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców - Olbrachtów 24.10.2018r.
 
Dziewczęta: 
1. Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie
2. Szkoła Podstawowa w Jasieniu
3. Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie II
 
Chłopcy:     
1. Zespół Szkół w Grabiku
2. Katolicka Szkoła Podstawowa w Żarach
3. Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie
 
Sędzia główny Dariusz Hawełka

PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

Drużyny uczestniczące w zawodach:
1. Szkoła Podstawowa nr 8 w Żarach
2. Szkoła Podstawowa Tuplice
3. Szkoła Podstawowa Przewóz
4. Szkoła Podstawowa Nowe Czaple
5. Szkoła Podstawowa Lipinki Łużyckie
6. Szkoła Podstawowa Jasień
7. Szkoła Podstawowa Brody
8. Szkoła Podstawowa nr 1 Lubsko
9. Szkoła Podstawowa GrabIK

Końcowa lokata drużyn:
1 miejsce Szkoła Podstawowa Jasień
2 miejsce
Szkoła Podstawowa nr 8 w Żarach
3 miejsce
Szkoła Podstawowa Tuplice
4 miejsce
Szkoła Podstawowa Brody
5 miejsce
Szkoła Podstawowa Przewóz
6 miejsce
Szkoła Podstawowa Grabik
7 miejsce
Szkoła Podstawowa nr 1 Lubsko
8 miejsce
Szkoła Podstawowa Nowe Czaple
9 miejsce
Szkoła Podstawowa Lipinki Łużyckie

PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT

Drużyny uczestniczące w zawodach:
1. Szkoła Podstawowa nr 5 w Żarach
2. Szkoła Podstawowa nr 3 w Żarach
3. Szkoła Podstawowa Przewóz
4. Szkoła Podstawowa Nowe Czaple
5. Szkoła Podstawowa Lipinki Łużyckie
6. Szkoła Podstawowa Mirostowice Dolne
7. Szkoła Podstawowa Wicina

Końcowa lokata drużyn:
1 miejsce Podstawowa nr 5 w Żarach
2 miejsce
Podstawowa nr 3 w Żarach
3 miejsce
Szkoła Podstawowa Przewóz
4 miejsce
Szkoła Podstawowa Lipinki Łużyckie
5 miejsce
Szkoła Podstawowa Mirostowice Dolne
6 miejsce
Szkoła Podstawowa Nowe Czaple
7 miejsce
Szkoła Podstawowa Wicina
  • Baner: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach
  • Baner: Komenda Powiatowa PSP w Żarach
  • Baner: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Żarach
  • Baner: Szpital na Wyspie
  • Baner: Związek Powiatów Polskich
  • Baner: lubuskie.pl
.
Baner: sport 1Baner: sport 2