Wydarzenia

Z wizytami u najmłodszych, czyli Dzień Dziecka 2018

Ilustracja do informacji: Z wizytami u najmłodszych, czyli Dzień Dziecka 2018
Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka Starosta Żarski Janusz Dudojć odwiedził najmłodszych pacjentów powiatowego Szpitala Na Wyspie w Żarach. Staroście towarzyszyła Prezes Szpitala Pani Jolanta Dankiewicz oraz Lekarz Naczelny Pan Rafał Kołsut.
 
Mali podopieczni Oddziału Dziecięcego, oprócz życzeń szybkiego powrotu do zdrowia, otrzymali książeczki autorstwa Edwardy Żylińskiej pt. „Mania i Jej Przyjaciele” oraz zabawki edukacyjne. Dodatkowym prezentem od Starosty był czek o wartości 1200 zł na zakup sprzętu AGD na potrzeby oddziału. Po wizycie u dzieci, Starosta udał się do nowo wybudowanego skrzydła Szpitala Na Wyspie, aby ocenić postęp prac w środku i na zewnątrz budynku.
 
Następnie Starosta Janusz Dudojć oraz Wicestarosta Małgorzata Issel odwiedzili dzieci z Powiatowych Domów Dziecka w Żarach i Lubsku, gdzie przekazali życzenia uśmiechu i pomyślności oraz wręczyli bony upominkowe.
 
Wszystkim Dzieciom, tym małym i dużym, życzymy wielu powodów do radości i uśmiechu, sukcesów, rozwijania pasji i zainteresowań, a przede wszystkim spełnienia najskrytszych marzeń.
 
 
 
 
 
 
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

  • Baner: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach
  • Baner: Komenda Powiatowa PSP w Żarach
  • Baner: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Żarach
  • Baner: Szpital na Wyspie
  • Baner: Związek Powiatów Polskich
  • Baner: lubuskie.pl
.
Baner: strona główna 1Baner: główna 2Baner: główna 4Baner: główna 5