Wydarzenia

Podziękowanie w Zespole Szkół Budowlanych w Żarach

Ilustracja do informacji: Podziękowanie w Zespole Szkół Budowlanych w Żarach
30 maja 2018 roku Starosta Żarski Janusz Dudojć udał się z wizytą do Zespołu Szkół Budowlanych w Żarach, by podziękować Pani Dyrektor Ewie Styś, nauczycielom praktycznej nauki zawodu oraz uczniom za trud i zaangażowanie włożone w prace remontowe przeprowadzone w Starostwie Powiatowym w Żarach.
 
W ramach praktycznej nauki zawodu uczniowie z klas I, II i III wyremontowali pomieszczenia biurowo-administracyjne. Wysiłek, jaki młodzież włożyła w prace remontowe oraz efekty, w postaci pięknych pomieszczeń, pokazują, że jakość kształcenia zawodowego – teoretycznego i praktycznego – w Powiecie Żarskim jest na wyjątkowo wysokim poziomie, a działania mające na celu kompleksową modernizację kształcenia zawodowego przynoszą zamierzone rezultaty. Cieszymy się, że w trakcie nauki zawodu uczniowie korzystają z nowoczesnej bazy edukacyjnej, a zajęcia praktyczne przeprowadzane są pod nadzorem doświadczonej kadry nauczycielskiej, co na pewno zaowocuje w przyszłości. 
 
Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor Ewie Styś, nauczycielom praktycznej nauki zawodu, w szczególności Panu Sławomirowi Ślęzakowi oraz wszystkim uczniom z Zespołu Szkół Budowlanych w Żarach, którzy remontowali gabinety w Starostwie Powiatowym. Mamy nadzieję, że czas spędzony w Starostwie był miłym czasem nabierania doświadczenia oraz nauki zawodu
 
 
 
 
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

  • Baner: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach
  • Baner: Komenda Powiatowa PSP w Żarach
  • Baner: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Żarach
  • Baner: Szpital na Wyspie
  • Baner: Związek Powiatów Polskich
  • Baner: lubuskie.pl
.
Baner: strona główna 1Baner: główna 2Baner: główna 4Baner: główna 5