Wydarzenia

Pierwsza niemiecko-polska konferencja pt. ,,Transgraniczna współpraca w zakresie zwalczania i zapobiegania uzależnieniom w Euroregionie Sprewa-Nysa-Bóbr’’

Ilustracja do informacji: Pierwsza niemiecko-polska konferencja pt. ,,Transgraniczna współpraca w zakresie zwalczania i zapobiegania uzależnieniom w Euroregionie Sprewa-Nysa-Bóbr’’
11 kwietnia 2018 r. w siedzibie Powiatu Sprewa-Nysa w Forście odbyła się pierwsza niemiecko-polska konferencja poświęcona współpracy transgranicznej pt. ,,Transgraniczna współpraca w zakresie zwalczania i zapobiegania uzależnieniom w Euroregionie Sprewa-Nysa-Bóbr’’.
 
Podczas konferencji Powiat Żarski reprezentowała Wicestarosta Małgorzata Issel. Ponadto, w wydarzeniu udział wzięli m.in.: Starosta Forst Pan Harald Altekrüger, psycholog kliniczny z Ośrodka Terapeutycznego PROFIL W Żarach Pan Łukasz Basaj, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Żarach Pani Justyna Przedaszek, przedstawicielka Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidermatologicznej w Żarach Pani Aleksandra Śnieżek, dyrektor Zespołu Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Żarach Pani Lucyna Hoffman – Czyżyk, dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Żarach Pani Arleta Śniatecka oraz dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Żarach Pan Jerzy Kowalczyk.
 
W ramach programu INTERREG VA, utworzono niemiecko-polski projekt mający na celu połączenie wspólnych sił oraz interesów polskich i niemieckich ośrodków ds. uzależnień i zapobiegania uzależnieniom w Euroregionie Sprewa-Nysa-Bóbr.
 
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

  • Baner: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach
  • Baner: Komenda Powiatowa PSP w Żarach
  • Baner: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Żarach
  • Baner: Szpital na Wyspie
  • Baner: Związek Powiatów Polskich
  • Baner: lubuskie.pl
.
Baner: strona główna 1Baner: główna 2Baner: główna 4Baner: główna 5