Wydarzenia

"DAJ SOBIE SZANSĘ" - PROGRAM PROFILAKTYCZNY NOWOTWORÓW GŁOWY I SZYI

Ilustracja do informacji: "DAJ SOBIE SZANSĘ" - PROGRAM PROFILAKTYCZNY NOWOTWORÓW GŁOWY I SZYI
W związku z realizacją przez Szpital Kliniczny im. H. Święcickiego UM w Poznaniu oraz Klinikę Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej programu profilaktycznego nowotworów głowy i szyi – „Daj sobie szansę”  informujemy, że istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnych   badań  osób  znajdujących się w grupie podwyższonego ryzyka zachorowania na tego typu nowotwory .
 
Do badań  zapraszamy wszystkie osoby w wieku 40-65 lat, każdego u kogo przez ponad 3 tygodnie występuje: pieczenie języka, owrzodzenie, czerwone lub białe naloty w jamie ustnej, ból gardła, przewlekła chrypka, guz na szyi, niedrożność nosa, krwawy wyciek z nosa, ból w trakcie i problemy z połykaniem oraz wieloletnich palaczy, osoby nadużywające alkoholu, a także osoby o podwyższonym ryzyku zakażenia wirusem brodawczaka ludzkiego.
 
Pacjenci, którzy zaobserwowali u siebie wymienione objawy mogą zarejestrować się od poniedziałku do piątku w godz. 7:25 -15:00 pod numerem  telefonu 503 414 178.
Badania są bezpłatne, nie wymagają osobnego skierowania, realizowane są od poniedziałku do piątku od godz. 8:00 do 14:00.
 
Badania odbywają się w Szpitalu Kliniczny im. H. Święcickiego UM w Poznaniu  ul. Przybyszewskiego 49, 60-355 Poznań  poza tradycyjną kolejnością, a maksymalny czas oczekiwania na wizytę to dwa tygodnie.
 

 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

  • Baner: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach
  • Baner: Komenda Powiatowa PSP w Żarach
  • Baner: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Żarach
  • Baner: Szpital na Wyspie
  • Baner: Związek Powiatów Polskich
  • Baner: lubuskie.pl
.
Baner: strona główna 1Baner: główna 2Baner: główna 4Baner: główna 5