Wydarzenia

Z wizytą u najmłodszych, Dzień Dziecka 2019

Ilustracja do informacji: Z wizytą u najmłodszych, Dzień Dziecka 2019
Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka Starosta Żarski Józef Radzion oraz Wicestarosta Małgorzata Issel odwiedzili najmłodszych pacjentów powiatowego Szpitala Na Wyspie w Żarach. Podczas odwiedzin towarzyszyli im: Prezes Szpitala Pani Jolanta Dankiewicz, Lekarz Naczelny Pan Rafał Kołsut oraz ordynator Oddziału Noworodkowego Pan Jakub Czwojda.
 
Mali podopieczni Oddziału Dziecięcego oraz Noworodkowego wraz z Mamami, oprócz życzeń szybkiego powrotu do zdrowia, otrzymali drobne upominki oraz zabawkowe mini mebelki do świetlicy, które choć odrobine umilą im czas spędzany w szpitalu. Miłym akcentem podkreślającym wyjątkowy charakter tego święta były kolorowe balony z postaciami z bajek, które dzieci uwielbiają.
 
Z okazji Dnia Dziecka bony upominkowe otrzymały również z rąk Starosty i Wicestarosty dzieci z Powiatowych Domów Dziecka w Żarach i Lubsku.
 
Wszystkim Dzieciom, tym małym i dużym, życzymy wielu powodów do radości i uśmiechu, sukcesów, rozwijania pasji i zainteresowań, a przede wszystkim spełnienia najskrytszych marzeń.
 
Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

  • Baner: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach
  • Baner: Komenda Powiatowa PSP w Żarach
  • Baner: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Żarach
  • Baner: Szpital na Wyspie
  • Baner: Związek Powiatów Polskich
  • Baner: lubuskie.pl
.
Baner: strona główna 1Baner: główna 2Baner: główna 4Baner: główna 5